شورولت کامارو توربو 1LE، قاتل هاچ بک های داغ

یک شورولت کامارو2019 موتور کوچک 4 سیلندر 275 اسبی که 295 پوند فوت گشتاور دارد، در سینه کامارو می تپد تا ضمن کاهش وزن این کوپه، هندلینگ و شتاب بهتری عاید راننده گردد.

شورولت کامارو توربو 1LE، قاتل هاچ بک های داغ

خبرنگاران| شورولت با هدف مقابله با شماری از مهمترین خودرو های اسپورت 4 در و کوچک مدلی از کامارو را برای سال 2019 روانه بازار مصرف نموده که علاوه بر طراحی جدید و متفاوت بدنه، به یک موتور 4 سیلندر و 2 لیتری توربوشارژر مجهز است و از کیفیت رانندگی برابری با فولکس گلف آر، هوندا سیویک تایپ آر و فورد فوکوس آر-اس بهره می برد.

به گزارش خبرنگاران، این خودرو که همه ویژگی های مثبت مدل شش سیلندر کامارو را ویژگی های مناسب سری 4 سیلندر کامارو تومان داراست، به سیستم تعلیق فعال، لاستیک های جدید ایگل اف1 گودیر، ترمز های 4 پیستونه ساخت برمبو، فرمان تخت و چرمی، جایگاه های چرمی آلکانترا و یک کاپوت جدید با رنگ مشکی جهت ارائه کیفیت رانندگی بالاتر مجهز شده است.

بیست سال پیش در این روز ها شورولت کامارو به عنوان یک اسب عضلانی آمریکایی به موتور 5.7 لیتری 285 اسبی حجیمی مجهز بود که مصرف بالای سوخت و صدای زیاد از مشخصات بارزش بودند. حالا، اما یک موتور کوچک 4 سیلندر 275 اسبی که 295 پوند فوت گشتاور دارد، در سینه کامارو می تپد تا ضمن کاهش وزن این کوپه، هندلینگ و شتاب بهتری عاید راننده گردد. اینجا می توانید آلبوم تصاویر این کوپه زیبای آمریکایی را ببینید.

به مدد تقسیم وزن 50-50 وزن روی دو محور جلو و عقب، کامارو حالا پایداری بیشتر و ثبات بهتری در جاده و پیچ ها دارد. این خودرو که در نمونه پایه و سری فول آپشن به ترتیب قیمتیی معادل 25500 و 32950 دلار دارد، محصولی کاملا هم سطح در مقایسه با فورد موستانگ اکوبوست 4 سیلندر به حساب آمده و از این ناحیه می تواند مورد توجه خریداران قرار گیرد.

منبع: فرادید

به "شورولت کامارو توربو 1LE، قاتل هاچ بک های داغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورولت کامارو توربو 1LE، قاتل هاچ بک های داغ"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید